Etiket arşivi Kozan Evden Eve Nakliyat

Adana Evden Eve Nakliyat

Adana Evden Eve Nakliyat Taşınacak eşya ücretsiz olarak hizmet veren firmamız Alibaba’nın ekspertizleri tarafından tespit edilir.

Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

Adana Evden Eve Nakliyat Müşteri ile Adana Evden Eve Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Alibaba Nakliyat’ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız.

Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır.

Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir.

Adana Evden Eve Nakliyat Hasarın teminatı konusunda müşteri Alibaba Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattaptır.

Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir.

Paketleme gözetimli ve titiz yapılır.

Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralandırmaya dikkat edilir.

Adana Evden Eve Nakliye

Adana Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Alibaba Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyarete gelir.

Alibaba Nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip Evden Eve Taşımacılık Adana Sarıçam sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

Adana Evden Eve Taşımacılık
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adanada Evden Eve Nakliyat Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Evden Eve Taşımacılık ekspertizi sizin istemlerinizi de göz önünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar.

(Bu yazılı teklif aynı zamanda Adana Evden Eve Nakliyat için sözleşme yerine geçer).

Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır.

Evden Eve Nakliye Adana ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır.

Aladağ Ev Taşımacılık Nakliyat Nakliye Kamyon Evden Eve En İyi
Ceyhan Ev Taşıma Çukurova Ev Taşıma Feke Ev Taşıma İmamoğlu Ev Taşıma Karaisalı Ev Taşıma Karataş Ev Taşıma Kozan‎ Ev Taşıma Pozantı‎ Ev Taşıma Saimbeyli Ev Taşıma Sarıçam Ev Taşıma Seyhan Ev Taşıma Tufanbeyli‎ Ev Taşıma Yumurtalık‎ Ev Taşıma Yüreğir Ev Taşıma

Adana Asansörlü Taşımacılık Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

Adana Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Adana Evden Eve Nakliyat Taşınma gününde Taşınma experi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Evden Eve Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır.

Adana Şehir içi Nakliyat 2+1 daire için 1500 TL

Adana İstanbul Arası Nakliyat 1+1 daire için 2000 TL

Adana İstanbul Arası Nakliyat 2+1 daire için 2500 TL

Adana İstanbul Arası Nakliyat 3+1 daire için 3000 TL

Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.

Evden Eve Taşıma Adana Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir.

Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

Adana Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Mobilyalar : Özel ekipler tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak Adana Ev taşıma Nakliyat plaka kartonlarla muhafaza edilir.

Yatak, Koltuk ve Sandalye : Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.

Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin : Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir.

Evden Eve Taşımacılık Adana

Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir. Evden Eve Taşımacılık Adana Fiyat

Beyaz Eşyalar : Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra Adana Ev Taşımacılığı graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Elektronik Eşyalar : Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.

Adana Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Ayna – Cam ve Hassas Eşyalar : Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir.

Adana İstanbul Nakliyat Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içerisinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

Evden Eve Nakliyat Adana Fiyatları

Avize, Lamba : Adana Evden Eve Nakliyat Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.

Elbise : Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir.

Evden Eve Nakliyat Adana Firmaları

Adana Evden Eve Nakliyat Çekmeceler içersinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

Ayakkabı, Çanta : Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. İstanbul Adana Nakliyat Fiyatları Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır.

Mutfak Eşyalar : Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.

Evden Eve Nakliyat Adana Yüreğir

Banyo ve Temizlik Malzemeleri : Banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir.

Adana İstanbul Nakliye Fiyatları Alibaba Evden Eve Nakliyat’ta kirli battaniye, silindir şekilli kimyasal madde kutuları ve benzeri ambalaj malzemeleri kullanılmaz.

error: Alibaba Evden Eve Nakliyat !!
05455066066