Referanslar

Referanslar bölümümüzde Alibaba Nakliyat Lojistik Grubu 1977 yılında Evden Nakliye Eve Nakliyat girişimleriyle kurulan ve 2012 yılında Limited Şirket statüsü kazanan evdennakliyeeve Lojistik Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Grup ayrıca; Evden eve nakliyat hizmetleri başta olmak üzere, ulaştırma, bilişim ve danışmanlık çözümleri olmak üzere dört farklı sektörde daha faaliyet göstermektedir.

Alibaba Nakliyat‘ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.

Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Alibaba Evden Eve Nakliyat Lojistik Grubu Referanslar , 1 ana hizmet şirketi, 3 hizmet markası ve 60’ın üzerindeki çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

Referanslar Evden Nakliye Eve Lojistik Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.

Referanslar

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Alibaba Nakliyat Lojistik Grubu, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz Evden Eve Nakliye Lojistik Grubu olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de ve bölgede hizmet sektöründe yer aldığımız markalarla ‘lider grup’ konumuna erişmektir.

Misyonumuz Tüm evden nakliye eve Lojistik Grubu çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak.

 Evden eve nakliye Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız taşımacılık hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak taşımacılık sektöründe sürekli gelişen taşımacılık çözümleri paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Referanslar

Alibaba istanbul Nakliyat Lojistik Grubu birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır.

Bu değerler grubumuzda alınan her iş kararına rehberlik etmektedir. Kurumuz Alibaba Nakliyat Şirketler Grubu’nun Kurucusu ve Ebedi Başkanı Evden Nakliye Eve Girişimciliği, daima geleceğe yatırım yapmasıyla iş dünyasında özel bir yeri olan, insanın sermayeden daha önemli olduğuna inanan, Alibaba Şirketler Grubu’nun ebedi başkanı. Ali Arıkan iş hayatında daima global düşündü, konuları bir bütün olarak ele aldı.

Hedefi daima, üretken projeleri ve sistemleri hayata geçirerek uzun vadeli imkanlar yaratmaktı.

Geçici hiçbir işle uğraşmadı, her zaman şirketlerini kâr hedefinin ötesine taşıyıp kurumlaştırmak amacına yöneldi.

Evden Nakliye Eve Şirketinin Nakliyat MESAJI Küresel finansal kriz sonrası ekonomik koşullarda toparlanma devam ediyor.

Global ekonomik toparlanma beklenenden daha iyi gerçekleşmiş ancak dünyada değişik toparlanma süreçleri ortaya çıkmıştır.

Gelişmiş ülkelerde daha yavaş bir iyileşme süreci gözlemlenmesine rağmen çoğu gelişmekte olan ülke güçlü bir büyüme dönemine girmiştir.

Küresel ekonomik düzen çok kutuplu bir yapıya dönüşmüştür.Bu yeni yapının içinde, Türkiye daha büyük ve daha aktif bir role sahip olmaya başlamıştır.

2010’da Türkiye canlanan iç talep ve de özellikle 2009 yılındaki daralmadan gelen güçlü baz etkisiyle oldukça yüksek bir büyüme rakamı yakaladı.

Küresel ölçekte en hızlı toparlanan ülkelerden biri olmamızdaki başlıca etken Türkiye’nin kararlılıkla uzun vadeli politikalar uygulamış olmasıdır.

Evden nakliye eve Şirketler Grubu olarak, uzun vadede, aktif olduğumuz lojistik sektöründe bölgesel olarak büyümeyi ve bu kapsamda “ilk üç” içerisinde olmayı hedeflemekteyiz.


Referanslar

2011 yılı Grubumuz için başarılı bir yıl olmuştur. Ekonomik toparlanmanın tam anlamıyla gerçekleşmesi ve gerek dünya ekonomisinin gerekse Türkiye ekonomisinin yeniden güçlü bir büyüme sürecine girmesiyle Grup olarak performansımızın çok daha üst seviyelere çıkacağını düşünüyorum.

Evdennakliyeeve Şirketler Grubu, küresel markalarla olan işbirliği çerçevesinde dünyadaki küresel gelişmelere uyum sağlayarak, Bölgesinde’de değişimin öncülerinden olmaya devam edecektir. Alibaba Nkliyat Şirketler Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.

Bu kapsamda, Grubumuzun vizyonuna uygun olan yeni yatırım olanaklarını değerlendirmeye devam edeceğiz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketler Grubu sosyal ve çevresel sorumluluklarına olan güçlü bağlılığı ile çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor gibi alanlara yoğunlaşarak kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleri uygulamaya devam edecektir.

Özverili çalışmaları ile Grubumuzun başarısında emeği geçen değerli çalışanlarımıza; Evden Eve Taşıma Şirketler Grubuna duydukları güven ve verdikleri destek için müşterilerimize, tüm ekonomik ve sosyal paydaşlarımıza ve de yerel ve küresel ortaklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Evden eve taşımacılık Ali ARIKAN Yönetim Kurulu Başkanı Evden nakliye eve Şirketler Grubu Biz Kimiz ? Firmamız Evden eve nakliyat yaparak Müşterilerini en memnun edebilecek şekilde hızla gelişmektedir.

Her türlü Nakliyat ve taşımacılık işlerinde size yardımcı olacak şekilde çalışmaktadır.

Firmamız evden eve taşımacılık yaparken eşyalarınızın zarar görmemesi için titizlik ile çalışır ve görevini olabileceğinin en iyisi ile yerine getirir.

Bizler işimizi müşteri memnuniyetine dayandırarak en iyi şekilde hizmet vermeye çalışırız.

Evden Nakliye Eve Nakliyat olarak sizlere en kapsamlı hizmeti vermeye özen gösteririz.

Sizler bizden istek de bulunduğunuzda içinizin rahat olması için elimizden geleni en iyi şekilde yaparız.

Bundan sonra yapmanız gereken tek şey bizi telefonunuzdan arayarak referanslar ile taşıtmak istediğiniz ev, işyeri, fabrika vb. yerlere davet etmektir,

Referanslar

Grubumuz bütün işleri planlı ve projeli bir şekilde düşünerek yapılacaktır. Nakliye hizmeti sadece malın bir yerden diğer yere taşınması gibi düşünülmemelidir.

Yapılması gereken iş en titiz hali ile yapılmalıdır, ve bizler bunun hizmetini en iyi şekilde vermek için varız.

Bizler birçok hizmet ile birlikte %100 Müşteri Memnuniyeti için en iyi şekilde çalışırız Bunların yanı sıra Evden eve Depolama ve Lojistik Depolama gibi hizmetlerimiz vardır.

Bizler Profosyonel Kadromuz ile sizlere 7/24 referanslar ile Destek vererek ve Kaliteli Ambalajlama yaparak Eşyalarınızı en iyi şekilde gitmesi gereken yerden diğer yere güvenle taşırız.

Türkiyede En Kaliteli Alibabaevden sektöründe lider firma olan şirketiz ve kısa sürede en hızlı şekilde müşteri memnuniyeti altında çalışmaktayız.

Evden eve Nakliyat bizim işimiz istanbul evden eve nakliye olarak sigortalı poliçeli k3 Taşıma Belgeli olarak çalışıyoruz.

Artık referanslar ile size Bir telefon kadar yakınız, Gerisinde sadece arkanıza yaslanmak düşer. Evden Nakliye Eve Nakliyat ekibi Evden Nakliye Eve Nakliye.

0534 612 95 30