Gölcük Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Taşınacak eşya ücretsiz olarak hizmet veren firmamız Alibaba’nın ekspertizleri tarafından tespit edilir.

Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

Müşteri ile Kocaeli Evden Eve Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Alibaba Nakliyat’ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız.

Evden Eve Nakliyat Kocaeli Körfez

Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Kocaeli Fiyatları Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir.

Evden Eve Nakliye Kocaeli Hasarın teminatı konusunda müşteri Alibaba Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhataptır.

Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir.

Paketleme gözetimli ve titiz yapılır.

Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralandırmaya dikkat edilir.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kocaeli Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Alibaba Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyarete gelir.

Kocaeli Nakliyat Firmaları Nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

Kocaeli Evden Eve Nakliye

Kocaeli Evden Eve Nakliye
Kocaeli Evden Eve Nakliye

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Evden Eve Taşımacılık ekspertizi sizin istemlerinizi de göz önünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar.

(Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).

Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır.

İzmit Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kocaeli Evden Eve Nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır.

İzmit Nakliye Firmaları arasında Taşıma eksperi taşınmanın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kocaeli Körfez Evden Eve Nakliyat Taşınma gününde Taşınma experi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Evden Eve Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır.Paragraf

Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.

Kocaeli Nakliyat Fiyatları Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir.

Kocaeli Nakliyat Ambarları Tüm paketler numaralandırılarak içerisindeki eşyaların muhteviyatı güvenli şekilde belirtilir.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Körfez Evden Eve Nakliyat
Körfez Evden Eve Nakliyat

Mobilyalar : Özel ekipler tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

Yatak, Koltuk ve Sandalye : Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.

Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin : Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir.

Kocaeli Evden Eve Taşımacılık

Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir.Paragraf

Beyaz Eşyalar : Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Elektronik Eşyalar : Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Ayna – Cam ve Hassas Eşyalar : Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içersinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

Kocaeli Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Avize, Lamba : Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek İzmit Kocaeli Nakliyat Firmaları beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.

Elbise : Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir.

Kocaeli Gölcük Evden Eve Nakliyat Firmaları Çekmeceler içersinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

Kocaeli Şehirler Arası Nakliyat

Ayakkabı, Çanta : Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır.

Mutfak Eşyalar : Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.

Banyo ve Temizlik Malzemeleri : Banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir.

Alibaba Evden Eve Nakliyat’ta kirli battaniye, silindir şekilli kimyasal madde kutuları ve benzeri ambalaj malzemeleri kullanılmaz.

Kocaeli’de Evden Eve Nakliyat Firmaları Hizmet Bölgelerimiz;

Kocaeli Başiskele Evden Eve Nakliyat
Kocaeli Çayırova Evden Eve Nakliyat
Kocaeli Darıca Evden Eve Nakliyat
Kocaeli Derince Evden Eve Nakliyat
Kocaeli Dilovası Evden Eve Nakliyat
Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat
Kocaeli İzmit Evden Eve Nakliyat
Kocaeli Körfez Evden Eve Nakliyat
Kocaeli Gölcük Evden Eve Nakliyat
Kocaeli Kandıra Evden Eve Nakliyat
Kocaeli Karamürsel Evden Eve Nakliyat
Kocaeli Kartepe Evden Eve Nakliyat


error: Alibaba Evden Eve Nakliyat !!
05455066066