Nakliyat Platformu

Nakliyat Platformu Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmalıdır?
Evden eve nakliyat hizmeti her Evden Eve Nakliyeci işletmenin geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir Evden Eve. Bir ev taşınırken muhakkak taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir.

Nakliyat Platformu Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların ambalajlama ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır.
Bütün eşyalar dikkatle de-monte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda nakliyat şirketi eşyalarınıza itinayla ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

Evden Eve Nakliyat Evden Eve Taşıma

Evden eve Nakliye

Nakliyat Platformu Evden Eve Nakliye, Müşterinin talebine bağlı şekilde taşınacak eşya tespitinin eksperlerimizce bedava dağıttığı yapılması evden eve taşıma Beylikdüzü NAKLİYAT ın senelerdir evden eve nakliyat yapmış olduğu kişi ve kurumlarca bilinmektedir.

Beylikdüzü NAKLİYAT evden eve taşımacılığı Uzman Deneyimli Sigortalı Kadrolu Elemanlarıyla tecrübeleri doğrultusunda evden eve eşya taşıma, ev nakliyesi, pıratik bir halde yapılmaktadır.

Nakliyat Platformu Ofis Taşıma

Nakliyat Platformu Ofis Taşıma, Büro Taşıma, Öncelikle iş yeri taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme tamamlandıktan sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa Beylikdüzü taşımacılık’ ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı protokol yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direk şekilde Beylikdüzü taşımacılık’ın formen’ i ile muhataptır. Tüm ofis eşyaları Avrupa’dan ithal pet garft kâğıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılıyor.

Nakliyat Platformu Banka Taşıma

Nakliyat Platformu Banka taşıma, için evvela bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve protokol yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. Taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direk şekilde Beylikdüzütaşımacılık’ın formen’i ile muhataptır. Bilgisayar ve buna benzer cihazlar avrupadan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise lift li araçlar vasıtasıyla taşınır.

Fabrika Taşıma

Fabrika taşıma, için özel eğitim almış ekip ve ekipman’larıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmuştur. Fabrika taşımacılığında ilk aşamada fabrikanın ofis bölümü Avrupa’dan ithal pet grafit kâğıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür. Diğer tarafta aynı şekilde kurulur.

Tekstil Taşıma

Askılı Tekstil Nakliyesi, Askılı Tekstil Tşıma Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, 16, 24, 39, 48, 100 m3 boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır.Tekstil Taşıma, Alıcı adresine de alındığı gibi teslimi yapılıyor. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor. Pantolon, ceketler, etekler vb. Aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli şekilde tam vaktinde yerine ulaşıyor.

Fuar Taşıma

Fuar Taşıma, Yurt içinde fuarlarda yer alan kişi yâda kurumlara özel bir hizmet. Fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde fuar stant malzemelerini önemli bir titizlikle kurulumu yapılır. Daha sonra yetkili kişinin belirlemiş olduğu yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar bitiminde yine aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları almış olduğumuz yere bırakıyoruz.
Ev Eşyası Ambalajlama

Ev Eşyası Paketleme, Eşya taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için muhakkak ambalajlı olarak taşınması gerekir Ambalajlama işinin nitelikli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır.

Ev Eşyası Depolama

Depo, Depolama, Eşya Depolanması sırasında aşağıda belirtilen işlemler gerçekleştirilir Depolanacak olan bütün eşya paketlenir Eşyanın sigortası yapılır. Depoya nakliyesi yapılır. Depo içinde ambalajlı bir biçimde bırakılır Depolama işlemini sonlandırmak istediğinizde En az 1 hafta öncesinden haber veriyorsunuz.

Kurum Taşıma

Kurumsal Taşımacılık, İş yeri Taşıma, Okul, hastane, hazır giyim atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurumları ve özel şirketlerin her türlü taşınma işlemleri gerçekleştirilir. Bu tür yerlerin taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve taşıma işlemi istenen tarihler arasında başlanıp bitirilir.

05455066066